چربی گیر پلی اتیلندر فاضلاب  خروجی ساختمان ها  ، سازمان ها ، صنایع و همچنین آشپزخانه ها و رستوران ها با توجه به اینکه در همه حال پرسنل و افراد در مکان های فوق الذکر حضور دارند و از واحدهایی مانند رستوران های درون سازمان ، آشپزخانه ها و آبدارخانه ها استفاده می کنند علاوه بر فاضلاب انسانی و فاضلاب خاکستری مقداری چربی همراه فاضلاب می باشد . که میزان آن بستگی به حجم استفاده  از موارد فوق الذکر توسط پرسنل و افراد درون آن سازمان ها ، صنایع و  ساختمان  دارد . بطور کلی وجود روغن و چربی در فاضلاب منجر به ایجاد مشکلات عدیده ای سیستم تصفیه فاضلاب شهری و یا حتی سیستم پکیج تصفیه فاضلاب شخصی می گردد . چرا که با افزایش غلظت این چربی ها علاوه بر افزایش میزان آلودگی محیط زیست میتواند مسائلی همچون گرفتگی و انسداد لوله و حتی چاه گردد و میزان فشار بر واحد تصفیه فاضلاب افزایش یابد و نهایتا منجر به کاهش کیفیت پساب خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب میشود .

پس پیشنهاد می گردد به جهت جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات فوق الذکر حتما ً در مسیر فاضلاب خروجی چربی گیر پلی اتیلن استفاده گردد تا به این طریق ذرات معلق روغن و چربی که به صورت معلق در فاضلاب می باشند حذف گردند .

گروه صنعتی فراز تجهیز راویس سعی نموده است با به کار گیری تجارب و دانش فنی مهندسین این صنعت چربی گیر پلی اتیلن منحصر بفردی را طراحی نماید .

چربی گیر پلی اتیلن این مجموعه صنعتی در اقطار و احجام مختلف بسته به نیاز خریدار قابلیت تولید دارد. چربی گیر پلی اتیلن این مجموعه صنعتی بطور معمول دارای یک عدد لوله پلی اتیلن ورودی ، یک عدد لوله پلی اتیلن خروجی ، ۲ عدد دریچه پلی اتیلن ، یک عدد لوله پلی اتیلن به عنوان وِنت ، پایه ، دستگیره جهت حمل توسط جرثقیل ، یک عدد بافل یا دیواره داخلی و لوله کشی مورد نیاز بر روی بافل داخلی چربی گیر پلی اتیلن است.

تمامی ورودی و خروجی ها باتوجه به درخواست مشتری امکان ارائه به صورت رینگ و فلنچ ، موفه و یا ساده می باشد . دربها و دریچه های پلی اتیلن نصب شده بر روی چربی گیر پلی اتیلن میتوانند در صورت درخواست مشتری به صورت هوابند باشند.

۴ نظر در مورد «چربی گیر پلی اتیلن»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *