چربی گیر پلی اتیلندر فاضلاب خروجی ساختمان ها ، سازمان ها ، صنایع و همچنین آشپزخانه ها و رستوران ها با توجه به اینکه در همه حال پرسنل و افراد در مکان های فوق الذکر حضور دارند و از واحدهایی مانند رستوران های درون سازمان ، آشپزخانه ها و آبدارخانه ها استفاده می کنند علاوه بر فاضلاب انسانی و فاضلاب خاکستری مقداری چربی همراه فاضلاب می باشد . که میزان آن بستگی به حجم استفاده از موارد فوق الذکر توسط پرسنل و افراد درون آن سازمان ها ، صنایع و ساختمان دارد . بطور کلی وجود روغن و چربی در فاضلاب منجر به ایجاد مشکلات عدیده ای سیستم تصفیه فاضلاب شهری و یا حتی سیستم پکیج تصفیه فاضلاب شخصی می گردد . چرا که با افزایش غلظت این چربی ها علاوه بر افزایش میزان آلودگی محیط زیست میتواند مسائلی همچون گرفتگی و انسداد لوله و حتی چاه گردد و میزان فشار بر واحد تصفیه فاضلاب افزایش یابد و نهایتا منجر به کاهش کیفیت پساب خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب میشود .

پس پیشنهاد می گردد به جهت جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات فوق الذکر حتما ً در مسیر فاضلاب خروجی چربی گیر پلی اتیلن استفاده گردد تا به این طریق ذرات معلق روغن و چربی که به صورت معلق در فاضلاب می باشند حذف گردند .

گروه صنعتی فراز تجهیز راویس سعی نموده است با به کار گیری تجارب و دانش فنی مهندسین این صنعت چربی گیر پلی اتیلن منحصر بفردی را طراحی نماید .

چربی گیر پلی اتیلن این مجموعه صنعتی در اقطار و احجام مختلف بسته به نیاز خریدار قابلیت تولید دارد. چربی گیر پلی اتیلن این مجموعه صنعتی بطور معمول دارای یک عدد لوله پلی اتیلن ورودی ، یک عدد لوله پلی اتیلن خروجی ، ۲ عدد دریچه پلی اتیلن ، یک عدد لوله پلی اتیلن به عنوان وِنت ، پایه ، دستگیره جهت حمل توسط جرثقیل ، یک عدد بافل یا دیواره داخلی و لوله کشی مورد نیاز بر روی بافل داخلی چربی گیر پلی اتیلن است.

تمامی ورودی و خروجی ها باتوجه به درخواست مشتری امکان ارائه به صورت رینگ و فلنچ ، موفه و یا ساده می باشد . دربها و دریچه های پلی اتیلن نصب شده بر روی چربی گیر پلی اتیلن میتوانند در صورت درخواست مشتری به صورت هوابند باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *